Posuvné dvere pre naše vstavané skrine a šatníky, navrhnuté od steny k stene, od podlahy po strop sú vyrábané z 10 mm alebo 18 mm kvalitného lamina ohranovaného ABS o hrúbke 2 mm. Výhodou použitého materiálu je jeho nízka hmotnosť, čo zabezpečuje ľahký chod. Samozrejmosťou sú kvalitné ložiská a celokovový rám, čím sa líšime od konkurencie.

 

Posuvný systém tvoria vodiace koľaje, v ktorých sa pohybujú ložiskové mechaniky upevnené na rám dverí a ktorý je funkčnou súčasťou posuvného systému. Dvere sa skladajú z výplne - plošného materiálu, ktorý je osadený do rámu:

OCEĽOVÉ PROFILY: (rámy, koľajnice, predelové lišty)

Tieto profily sa vyrábajú z oceľovej pásoviny najvyššej kvality. Galvanizáciou nanášaná vrstva zinku chráni voči korózii. Obojstranné prekrytie vrstvami podkladového a vrchného laku alebo olepenie profilov syntetickou fóliou drevodekórových farieb dodáva výrobkom estetický vzhľad. Hrúbka výplní je 10 mm LDTD (laminátová drevotriesková doska), alebo 4 mm farebné lacobelové sklá a zrkadlá.

 

 

Landoor

.

Zavolajte nám

U nás nemusíte nikam chodiť. Stačí nám len zavolať a dohodnúť si stretnutie s našim predajcom. Všetko ostatné vybavíte v pohodlí Vášho domova.

+421 948 889 819

Tešíme sa na Vás

Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov

GDPR

Súhlas s používaní webového sídla

 

 

O nás

Landoor - vstavané skrine

ul. Lúčky č. 13, 908 51 Holíč

rastislav.lanza@gmail.com

tel: 0948 889 819

IČO: 12587964

DIČ:

© 2021 LANDOOR.SK All Rights Reserved. Designed By Landoor